.

Женски Блузи Блуза Обични Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Женски Маици Мода На Вратот На Екипажот Црн XL

Женски Блузи Блуза Обични Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Женски Маици Мода На Вратот На Екипажот Црн XL

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 73см/28,74" Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 39,5 см/15,55" Ракав : 20см/7,87" Должина : 74см/29.13" Големина : L Биста : 112cm/44.09" рамо : 41cm/16.14" ракав : 21cm/8.27" должина : 76cm/29.92" големина : xl биста : 118cm/46.46" рамо : 43.5 cm/17.13" ракав : 22cm/8.66" должина : 78cm/30.71" Големина : Xxl Биста : 124cm/48.82" рамо : 45cm/17.72" ракав : 23cm/9.06" должина : 80cm/31.50" големина : xxxl Биста : 130cm/51.18" рамо : 46.5 cm/18.31" ракав : 24cm/9.45" должина : 82cm/32.28" Големина : Xxxxl Биста : 136cm/53.54" рамо : 48cm/18.90" ракав : 25cm/9.84" должина : 84cm/33.07" големина : xxxxl биста : 142cm/55.91" рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 26cm/10.24" должина : 86см/33.86" Летни Врвови За Жени. Полиестерски Материјал,Дизајн На Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Карактеристики на предлогот