.

Женски Блузи Модни Жени В - Вратот Печатени Кратки ракави Сончоглед Лабава Пуловер Маица Жолта ХХХХЛ

Женски Блузи Модни Жени В - Вратот Печатени Кратки ракави Сончоглед Лабава Пуловер Маица Жолта ХХХХЛ

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

93" ракав : 20.58" Рамо : 42cm/16.50" ракав : 24.72" ракав : 22,5 СМ/8,86" Должина : 70СМ/27,56"големина : ххххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 114см/44,88" рамо : 46см/18,11" РАКАВ : 23,5 СМ/9,25" Должина : 71см/27,95"големина : Хххххл сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 биста : 118СМ/46.65" должина : 72см/28. Колку убав ден! Пакетот вклучува : 1 парчиња краток ракав .54" ракав : 19.31" рамо : 45cm/17. ПРИЛИКИ : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа.17"ГОЛЕМИНА : XXXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 биста : 110cm/43. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Женски Летни Врвови.68" должина : 67cm/26. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина XXXXL 14 18 44 114cm/44.73" рамо : 44cm/17.95" Големина : XXXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.16" РАМО : 43 CM/16.46" должина : 69cm/27. Различните поставки на екранот овозможуваат мала промена на бојата, ви Благодариме за разбирањето! Благодарам.Модни Жени В - Вратот Печатени Кратки ракави Сончоглед Лабава Пуловер Маица Опис На Производот Добар помошник за слободен живот~ Моден дизајн, сосема нов, квалитетен! Материјал : тип На Полиестерска Шема : должина на цврст Ракав : Главна боја На Краток ракав : како што е прикажано На Сликата Стил : Модниот модерен дизајн ве прави попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, со меко чувство и без штета на кожата поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала разлика од 1-3см.32" ракав : 21. Моден Дизајн-Класичен V вратот маица.35" стилски.77"големина : xxl САД : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 106cm/41.

Карактеристики на предлогот