.

Килили Женски Божиќен Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб

Килили Женски Божиќен Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : . Пол : жени. Материјал : полиестер. Стил : секојдневен. Шема : Божиќна капа/глава на елени/снешко. Боја : црна Божиќна капа, црна еленска глава а, црн снешко, црна еленска глава Б . Сезона : umn. Применлива пригода : забава, одмор. Големина(см)tttttt tt. t t Length : t69t Bust : t108tsleve : t52t Shoulder : t51. Мt Length : t70t Bust : t112tsleve : t53t Shoulder : t52. Lt Length : t71t Bust : t116tsleve : t54t Shoulder : t53. XLt Length : t72t Bust : t120tsleve : t55t Shoulder : t54. XXLt Length : t73t Bust : t124tsleve : t56t Shoulder : t55. ttttt TT T T T T Tt t t t Length : t27. 17 t Bust : t42. 52 tsleve : t20. 47 t Shoulder : t20. 08 . Mt Length : t27. 56 t Bust : t44. 09 tsleve : t20. 87 t Shoulder : t20. 47 . Lt Length : t27. 95 t Bust : t45. 67 tsleve : t21. 26 t Shoulder : t20. 87 . XLt Length : t28. 35 t Bust : t47. 24 tsleve : t21. 65 tsholder : t21. 26 . XXLt Length : t28, 74 t Bust : t48, 82 tsleve : t22, 05 t Shoulder : t21, 65 . Забелешка : . 1. Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х Пуловер Премиум ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер. Топло, меко, пријателско за кожата и удобно. Целосно совпаѓање : Печатениот дуксер може лесно да се носи со разни дно, како што се фармерки, хулахопки, панталони, здолништа. Подарок за одмор : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели На Божиќ, роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот пуловер е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, забава и улична фотографија. Стилски дизајн : дуксер со Качулка има Божиќна капа/глава на елени/снешко печатење, долги ракави, преден џеб и врвка за влечење, што ве прави да изгледате слатко и стилски.

Карактеристики на предлогот