.

outfmvch дуксери за жени моден лак јака цврсти копчиња ракав плетен секојдневен џемпер топли женски врвови паѓаат врвови за жени розова

outfmvch дуксери за жени моден лак јака цврсти копчиња ракав плетен секојдневен џемпер топли женски врвови паѓаат врвови за

DEN 143.84

Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Карактеристики : 1.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Долг Ракав Пресече Вратот Копче Надолу Жените. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - биста : 90см/35.34" - - - Slessve : 60cm/23.24 "- - Slessve : 63cm/24.37" - - Slessve : 59cm/23. Големина : XXXXXL - - Биста : 125cm/49. Големина : XXXL - - Биста : 115cm/45.

Карактеристики на предлогот