.

Womenга Дуксери Жени Обични Дуксери Со Леопард Печатени Врвови Сплетени Дуксери Со Долги Ракави Врвови Преголем Дуксер За Жени

Womenга Дуксери Жени Обични Дуксери Со Леопард Печатени Врвови Сплетени Дуксери Со Долги Ракави Врвови Преголем Дуксер За Жени

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

17" големина : xl сад : 11 еу : 41 биста : 108cm/42.38" Големина : М САД : 9 ЕУ : 39 БИСТА : 100см/39.35" големина : Xxxxl сад : 15 еу : 45 Биста : 120cm/47. Л Погоден за секојдневно/секојдневно носење.24" Ракав : 66 CM/25.67" ракав : 65cm/25. Дами Панел Качулка Руно Лабава Дуксер Црна XXXL. Графички Sweетски Дуксер.09" Ракав : 64cm/25.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. дуксер за жени графички. Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Зимски Палта/Зимска Јакна/Ребрести Раб И Манжетни/Зимска Облека/Лабав Стил / Блузи За Жени/Туника Дуксери За Жени.94" РАКАВ : 62cm/24. Екипажот Писмо Печати Дуксер Пуловер Врвот.95" големина : xxxl Сад : 14 еу : 43 биста : 116cm/45.

Карактеристики на предлогот