.

Man човеку, Јас Сум хантер синот на претседателот унисе Маица Со Кратки Ракави

Man човеку, Јас Сум хантер синот на претседателот унисе Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Man човеку, јас сум синот НА претседателот ХАНТЕР. Секоја кошула е испечатена само за вас,. Нашите кошули се направени За да нарачаат ДТГ Директно До Облеката направена во Сад само за вас, ве молиме дозволете да се произведуваат нарачки 3-5 дена. Маица со кратки Ракави овој удобен унисекс краток ракав им нуди на мажите парче облека со средна тежина за сите случајни прилики. Со печатење што привлекува внимание, тоа е моментален фаворит. : Опуштено вклопување . : 100% Мек памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) . : Лесна ткаенина (5,2 мл /ид2 (176 г/м2)) . : Откинете ја етикетата . : Работи верно на големината. . : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Откинете ја етикетата. : Работи верно на големината man човеку, јас сум хантер синот на претседателот унисекс Маица Со Кратки Ракави.

Карактеристики на предлогот