.

Фетерна Женска Секси Еднобојна Кристално Нагоре Бикини Со Високи Ногарки Комплет Два костими за Капење костим за капење женска контрола на стомакот

Фетерна Женска Секси Еднобојна Кристално Нагоре Бикини Со Високи Ногарки Комплет Два костими за Капење костим за капење женска

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женска Секси Еднобојна Кристална Нагоре Високо Исечена Нога Бикини Комплет Дводелен Костим за Капење Специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : .16" Прилагодливи ремени за Рамо за вашето персонализирано вклопување. Високо исечена нога, прави вашите нозе да изгледаат подолги. Можете да поставите нарачка според податоците за големината што ги даваме. Ткаенината на ова бикини е многу растеглива и брзо се суши, особено надворешните цветни слоеви, воздушна е, но не гледа преку, брзото сушење осигурува поголема удобност за вашето тело.19" половината : 66-71см/25.

Карактеристики на предлогот