.

Ловско Женско Бикини Постави Две Елегантни Крпеница За Оглавник Гроздобер Печатење Набраздени Костими за Капење Со Бикини Со Врвки Завиткајте Долго Здолниште Шиф

Ловско Женско Бикини Постави Две Елегантни Крпеница За Оглавник Гроздобер Печатење Набраздени Костими за Капење Со Бикини Со

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95-100см/37. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да биде наша слика или опис. Повод : може да се носи на море, плажа, брод, забава и на земја стил : квалитетна внатрешна лента ткаенина, лична расклопувањеможете : ладно миење раце или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете. Материјал : Најлон, Спандекс. Ниту една долна облека не ве прави поудобнидизајн : брзо сушење, секси, без грб, модерни, секси и модерни костими за капење, облечени во мистериозна фигура.

Карактеристики на предлогот