.

Кепвсц Молив За Веѓи Со Четири Краци Е Водоотпорен, Долготраен и Не Се Размачкува. Тоа Е Природен Молив За Веѓи Со Алатка За Четка за Боја 1,5 мл Клиренс

Кепвсц Молив За Веѓи Со Четири Краци Е Водоотпорен, Долготраен и Не Се Размачкува. Тоа Е Природен Молив За Веѓи Со Алатка За

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Моливчето За Веѓи со четири Краци Е Водоотпорно, Долготрајно и Не Се Размачкува. Тоа Е Природен Молив За Веѓи Со Алатка за Четка за Боја 1,5 mlfeutures : Водоотпорна и издржлива, издржлива технологија отпорна на вода и пот, трајна боја И Шминка Три страни И повеќе линии, ново надграден дизајн на главата на пенкалото, лесен за ракување Мазен и помазен, јадрото на пенкалото е мазно и мазно, а бојата е мека и нежна без Торти Силна цврстина, истиснување со висок притисок без пори, не е лесно да Се скршат уникатните четири Дизајнот на Пенкало Може Да Прикаже Различни Форми На Веѓи, Лесно да контролира различни форми на веѓи и Да Создаде Природна содржина на веѓи : 1.5 список со гпакети : 1 * гаранција за постпродажба на молив за веѓи : доколку има проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа.

Карактеристики на предлогот