.

Мајбелин Око Студио Мајстор Форма Веѓа Молив

Мајбелин Око Студио Мајстор Форма Веѓа Молив

DEN 159.52

Залиха
Достапно за нарачка

Добијте ги веѓите за вртење на главата полесно од кога било досега Со Мајсторскиот Молив За Веѓи Во Студиото За Очи Мејбелин. Разновидниот молив е совршен за jt пополнување празнини или дури и правење смели веѓи за изјава. Моливчето е направено со природен восок за секој удар да биде лесен, мешавина и да изгледа природно како вашите сопствени веѓи. Откако ќе ги наполните или нацртате веѓите, превртете го моливчето и е иновативниот триаголник чешлање брх за да ги изедначи, измеша и омекне вашите потези за веѓите со горџо и природен изглед.Придобивки : Молив направен со природен восок за лесно нанесување и природен изглед; Лесно се меша; Вклучува триаголник за метла за измазнување, мешање и омекнување; Ултра прецизно; за најдобри резултати, д мали, лесни потези низ веѓите пополнувајќи празнини и следејќи ја природната форма на веѓите. Погалете ја четката за чешлање нагоре и нанадвор за да го измешате моливчето со вашите природни веѓи. Молив За Веѓи, Обурн 265. Природна боја. Лесно обликување на веѓите. Трајно држење. Со меко чешлање брх. Господар сенка-суптилни пигменти во боја го подобруваат вашиот природен изглед на веѓите. Господар форма-мека чешлање брх додава конечна дефиниција. Господар држете-ексклузивни восок технологија држи веѓите во место. Офталмолог тестиран. Безбедно за чувствителни очи. Контактни леќи безбедно. A.

Карактеристики на предлогот