.

Лументо Женски Замав Фустан V Вратот Миди Фустани Краток Ракав Летна Плажа Сарафан Секси Полка Точка Сина Л

Лументо Женски Замав Фустан V Вратот Миди Фустани Краток Ракав Летна Плажа Сарафан Секси Полка Точка Сина Л

DEN 447.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Класичен Сарафан За Гардероба.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Фустани За Нишање, Летен Сарафан, Линија Фустани Тип На Шема : Полка Дотдизајн : Чипка Тапа Боја : Голема Црвена, Розова, Црвена, Сина, Жолта (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : V Ѓердан должина : Должина на средниот Ракав : Кратка Сезона На Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристика : Фустани Со Врвки, Фустан Со Кратки Ракави, Фустан За Нишање, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Материјал -65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн-В Фустан Со Точки На Вратот, Миди Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Врвка, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен.

Карактеристики на предлогот