.

Инктастик Њујорк Прекрасно Од Маица

Инктастик Њујорк Прекрасно Од Маица

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Покажете ја вашата домашна државна гордост со Нашата Њујоршка Прекрасна Маица Од 1788 година, во чест на нејзината година на државност. Inktastic Њујорк Прекрасно Од 1788 Возрасни Маица Машки Колумбија Сина XXL. Забавно заминување подарок за вашиот син или ќерка напуштање дома и одење на колеџ!. Совршен подарок за секој роден или живее во Њујорк. Покажете ја вашата домашна државна гордост со Нашата Њујоршка Прекрасна Маица Од 1788 година, во чест на нејзината година на државност. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. албани сити роденден родното место мајчин потресени текст сувенир одмор менс возрасни облека облека маици маици.

Карактеристики на предлогот