.

Д - р Сеус-Ќе Успеам-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Д - р Сеус-Ќе Успеам-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

Д - р Сеус-Ќе Успеам-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Карактеристики на предлогот