.

Georgeорџ Машки и големи машки екипа за машка рака за мажи - 2 -пакет, до големина 3XL

Georgeорџ Машки и големи машки екипа за машка рака за мажи - 2 -пакет, до големина 3XL

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. 2 пакет. Деколте на екипажот. Долги ракави. Повлечен стил. Обврски манжетни. Пакет од две кошули плетена ткаенина. 100% памук. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Увезени.

Карактеристики на предлогот