.

Ли машка премија памук со кратки ракави, XS-5XL

Ли машка премија памук со кратки ракави, XS-5XL

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

За мажите кои сакаат да изгледаат остри и да останат пријатно, оваа машка премија памук со кратки ракави од Ли нуди секојдневен стил и голема вредност за да ја задржи вашата гардероба порибена. Овој мета со елегантен дизајн на ленти однапред и една цврста боја. Овие маички се направени од мека рачна премија од памук, која нуди исклучителна мекост и спандекс за дополнителен степен на движење без ограничувања. Ли машка премија памук со кратки ракави со кратки ракави, XS-5 XL : 58% премиум чешлано памук / 37% полиестер / 5% спандекс. Мека тужена ткаенина. Изграден во Спандекс за стрии и слобода на движење. Класично вклопување. Облечете се или облечете се. Продолжена големина достапна само на 5x L на Интернет. Лесна грижа, машина за перење. Кликнете овде за 2-пакет.

Карактеристики на предлогот