.

Пеликан 1610-024-Превозот Случај Со Делител, Црна

Пеликан 1610-024-Превозот Случај Со Делител, Црна

DEN 5887.20

Залиха
Достапно за нарачка

Има 0,25" (6,4 мм) неопренов о-прстен, 4 брави со лесно отворено двојно фрлање кои совршено запечатуваат. Екстремно разноврсните разделувачи ги менуваат големини на секоја преграда по потреба ,со вклучена Крпа.Пеликан 1614 Водоотпорен 1610 Случај Со Разделувачи (Црно) е нераскинлив, водоотпорен, херметички, отпорен на прашина, отпорен на хемикалии и тврд случај отпорен на корозија што се користи за носење секаков вид опрема.; Карактеристики : Водонепропустлив, Отпорен На Прашина; Изработен Од Кополимер Со Ултра Висок Удар ; Вклучен Е Комплет За Разделување Со 16 парчиња; Автоматски Вентил за Изедначување На Притисокот ; Лесен Отворен Водонепропустлив, отпорен на дробење и отпорен на прашина . Вклучува 5-парче пена сет кој се состои од еден "јајце гајба" пена горниот дел, 3 Трансферот N Откине пена делови и еден 1" празно дното пена дел . Вклучува разделувачи изработени од издржлив најлон и ПЕНА-ШКУ : DBGE6035.

Карактеристики на предлогот