.

Палубата доо ТБФДЛ ПАЛУБАТА ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ПИКАП КАМИОН АЛАТКА БО ДЛАБОКА КАДА СО СКАЛА ЦРНА

Палубата доо ТБФДЛ ПАЛУБАТА ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ПИКАП КАМИОН АЛАТКА БО ДЛАБОКА КАДА СО СКАЛА ЦРНА

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Тоа е компатибилен со само изберете 8 ' фиока систем интеграции. ВОДООТПОРНО СКЛАДИРАЊЕ : Кутијата Со Алатки на ПАЛУБАТА има суво складирање на коските, водонепропустлива конструкција благодарение на беспрекорниот обликуван дизајн и интегрираната заптивка И каналот НА капакот НА ЕПДМ. Кутијата Со Алатки, исто така, содржи капак за торзиона пружина за отворање и затворање на капакот без напор, елиминирајќи ги потпорите за гас склони кон откажување. КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ од 73,4 ГАЛОНИ : Кутијата Со Алатки со ПАЛУБИ има 73,4 литри капацитет за складирање за сите ваши алатки и опрема. Лесно е достапен за влез погоден за ракавици со превградени рачки со големина на рака и копчиња за брава со лесно притискање. Како И Послужавник За Ужина до кој можете брзо да пристапите до помали предмети.

Карактеристики на предлогот