.

Гербер бебе девојки спијат 'n игра

Гербер бебе девојки спијат 'n игра

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува две претстави за спиење.Нашите претстави за спиење се дизајнирани да му дадат на вашето бебе најголема утеха. Бело со амортизирано розово цветно печатење со розова трим и мала шушка по должината на предниот патент. Помладите бебиња може да уживаат во дополнителен слој на топлина под играта на спиење, во тој случај, нашите каросерии на марката Onesies® се совршени за работата. Нашите претстави за спиење се совршени облеки на новороденчиња, бидејќи тие се доволно пространи за да бидат лесни на лековити стомак. Пинк со бели ленти и розово трим со печатење на екранот и сјај „loveубов“ уметност. Карактеристики на предните патенти за полесни промени со безбедносните јазичиња што промовираат удобност и спречува бебето да биде okedиркано. Безбедносните јазичиња се спуштаат со леснотија за да промовираат удобност и да го спречат слатката брада на вашето бебе да биде okedиркана и иритирана од патентот. Опуштеното вклопување обезбедува целодневна удобност и овозможува лесно поставување под, совршен за слој со нашите каросерии за брендот. Тие имаат предни патенти за полесни промени (ќе ни се заблагодарите за ова во средината на ноќта!) Со безбедносни јазичиња на врвовите. Секоја игра за спиење е машина што може да се пее и машината што може да се исуши. Совршени облеки за бебиња и лесна грижа за каква било активност од јадење, до спиење, до играње.

Карактеристики на предлогот