.

Пенкиј Женски Преголем Секси Темперамент Печатени Спортски Хеланки Со Јога Панталони За Кревање Колкови Активни Основни Слоеви Боја Бледнеат XL Црна на Дозвола

Пенкиј Женски Преголем Секси Темперамент Печатени Спортски Хеланки Со Јога Панталони За Кревање Колкови Активни Основни Слоеви

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : XXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 64-84cm/25. Големина : С Големина.07 "Хип : 92cm/36.71 "Колк : 86см/33.13 "Колк : 82см/32. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 62-82cm/24. Карактеристики : . Големина : ХХХХХХЛ Големина.28 "Хип : 90cm/35. Големина : XXXXL Големина.50 " Должина : 46см/18. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 66-86cm/25. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење е многу уникатен и дише Панталоните имаат убава пропустливост,што е удобно за носење.

Карактеристики на предлогот