.

Нога Авенија Детска Земја На Чудата Зајак Костим

Нога Авенија Детска Земја На Чудата Зајак Костим

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Секогаш во тренд со врвни дизајни и неверојатен квалитет, Костимите На Авенијата За Нозе се совршени за ноќта на Вештерките, тематски настани или само за забава! На Авенијата Нога Детскиот Костим За Зајаци За Чуда Е симпатичен избор за вашиот мал авантурист! Овој иконски изглед вклучува фустан со престилка со сјајни срцеви акценти, возбудливо парче врат и лента за уши. ДОСТАПНА ГОЛЕМИНА(И) : XS (возраст 3-4), Мали (возраст 4-6), Средни (возраст 7-10). ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : фустан, парче врат, лента за глава. ФИТ И СТИЛ : овој фустан удобно се вклопува и се одликува со класична возбуда на вратот и прекрасни надуени ракави класичен изглед со смел пресврт. МАТЕРИЈАЛИ/ НЕГА : рачно миење ладно, не избелувајте, капете суво, не пеглајте. ПРИЛИКА : симпатичниот костим за зајаци во земјата на чудата за деца е совршен костим за ноќта на вештерките за тематски забави, косплеј или одење во авантура во земјата на чудата.

Карактеристики на предлогот