.

Жените Патент Дуксери Удобен Секојдневен Дуксер Со Еднобојна Преголема Дуксер Зимски Отворени Туники Со Долги Ракави Врвови Џемпер Палто со Џебови На Дозвола

Жените Патент Дуксери Удобен Секојдневен Дуксер Со Еднобојна Преголема Дуксер Зимски Отворени Туники Со Долги Ракави Врвови

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Постои одредена помош за да ве заштити од несаканите ефекти НА УВ зраците врз кожата и да обезбеди дополнителна заштита од weather. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.98 " Големина : М Големина.Различни бои и големини за избор, не само што можете сами да го носите секојдневно, туку и како подарок за вашите пријатели и семејство, сигурен сум дека ќе им се допадне многу. Нега на облека : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода и сушење на линијата.12 "Ракав : 60cm/23. Не избелувајте. Дизајн на облека : дуксер Со Качулка, дуксери со патент, преголем дуксер, дизајн со долги ракави, целокупна цврста боја без дизајн на печатење, секојдневен стил на слободно време, едноставен, но не наметлив. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.39" ракав : 58cm/22. Не избелувајте.77 " Големина : Л Големина.Ткаенината за облека може да обезбеди сигурно вклопување, нема да направи да се чувствувате затегнати.83 "Должина : 72cm/28. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.35" Големина : XXL Големина.31 "Ракав : 55см/21.Ве молиме Запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода и сушење на линијата.56 " Големина : XL Големина.Нашите женски дуксери се супер достапни, затоа дојдете да додадете одлични дуксери со прифатлива цена во вашиот плакар! Земете ги рацете на еден сега!Egnmcr Жените Поштенски Дуксери Удобен Секојдневен Дуксер Со Цврста Боја Зимски Отворени Туники Со Долги Ракави Врвови Џемпер Палто со Џебови на Клиренсматеријалот на облеката е пријателски за кожата и удобен, нема да предизвика непријатност или товар на вашата кожа, ќе ви овозможи да уживате во удобноста да бидете опкружени со мека додека го задржувате чувството на извонредност.

Карактеристики на предлогот