.

Вие сте чудно проблематична Унисе Маица С-3ХЛ Вилијам Шекспир

Вие сте чудно проблематична Унисе Маица С-3ХЛ Вилијам Шекспир

DEN 319.20

Залиха
Достапно за нарачка

Идеален за Оние Кои Се Граматичка Полиција, наставници по англиски јазик и Специјалност, писатели, смит, љубители на книги, клубови за книги, страствени читатели, книжарници, љубители на книги и оние кои ја ценат добрата граматика. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината вие сте чудно проблематични Унисекс Маица С-3ХЛ Вилијам шекспир.

Карактеристики на предлогот