.

Баок женски блузи Женски Етнички Печатење На Ветер Судир На Бои Пуловер Со Кружен Врат Со Долги Ракави Спојување Врвна Маица женски врвови Со долги ракави Б

Баок женски блузи Женски Етнички Печатење На Ветер Судир На Бои Пуловер Со Кружен Врат Со Долги Ракави Спојување Врвна Маица

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Женскиматеријал.21 "Рамо : 46cm/18. Големина : XXL Биста : 115cm/45.54 "Ракав : 61cm/24. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Големина : L Биста : 105cm/41. Тркалезното деколте со копчиња е слатко, а кошулата е добро изработена!Сезони. Големина : XXXXL Биста : 130cm/51. Сите сезониродови.

Карактеристики на предлогот