.

Машко мамо камо прстен од не'рѓосувачки челик со зачукувани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машко мамо камо прстен од не'рѓосувачки челик со зачукувани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 1007.36

Залиха
Достапно за нарачка

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Realtree Max 1 Man's Camo Camo Nianestiance Steel прстен со зачукувани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

Карактеристики на предлогот