.

Машки мелодичен дијамантски акцент со два тона опсег

Машки мелодичен дијамантски акцент со два тона опсег

DEN 799.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој едноставен прстен со акцент на дијаманти со два тона дава елегантен сјај што го фаќа окото. Накитот со карбид од волфрам е многу издржлив, отпорен на гребење и отпорен на опаѓачки. Додадете го овој бенд во вашата колекција денес за стил и квалитет што им конкурира на поскапи парчиња. Тип на накит : Мода, прстен. Боја : Црно, сребро. Тип на метал : Волфрам. Gemstone : .10 CTW дијаманти. > Поставување на Gemstone : Prong. Заврши за накит : Полиран. Позлатено накит : Позлатено од црно јон. Тежина : 12,73 g. Ширина : 8 мм. Производство : Увезен.

Карактеристики на предлогот