.

Студио Wynwood People and PortreateS Wall Art Canvas Priorts 'Bloom' портрети - злато, црно

Студио Wynwood People and PortreateS Wall Art Canvas Priorts 'Bloom' портрети - злато, црно

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Блум, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Луѓето дизајнираат со тема портрети за да ви донесат совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристики на предлогот