.

Sumbell Industries само Chillin 'Rustic Grain Model летен мраз поп платно wallидна уметност, 16, дизајн од Кортни Моргенстернтерн

Sumbell Industries само Chillin 'Rustic Grain Model летен мраз поп платно wallидна уметност, 16, дизајн од Кортни Моргенстернтерн

DEN 719.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : мраз поп; Само чилин, Попсикле,. Дизајн од Кортни Моргенстерн.

Карактеристики на предлогот