.

Издржливост од не'рѓосувачки челик рамни skewers, сет од 6

Издржливост од не'рѓосувачки челик рамни skewers, сет од 6

DEN 67.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ние се стремиме да понудиме квалитетни кујнски производи и алатки за готвење по конкурентни цени. Кога ќе се соберат сите вистински луѓе, состојки, кујнски алати и храна, ова го нарекуваме уметност на собирање. Направено од трајно машина за миење садови безбеден нерѓосувачки челик за долготрајна употреба. Овие издржливи рамни skewers спречуваат храна да се врти и да сместуваат поголеми парчиња месо и зеленчук. Завршениот крај обезбедува лесно ракување додека готви и служи. Доаѓа со сет од 6 skewers кои мерат вкупно 12,5 инчи. Безбедна машина за миење садови. Ставете го во врвот решетката на машината за миење садови за ефикасно чистење.

Карактеристики на предлогот