.

Сет на женски шорцеви и панталони на Ханес, 2-парчиња

Сет на женски шорцеви и панталони на Ханес, 2-парчиња

DEN 448.00

Залиха
Достапно за нарачка

Слатки сништа. Измешајте и совпаѓајте го вашиот салон или изглед на спиење со овој дво-парчен женски сет од Ханес со пар шорцеви и пантолони за спиење. Опуштете се на ноќта или олеснете го во вашето утро со дното на спиењето што се спаруваат со омилените врвови за целосен изглед. Изработени во удобна ткаенина, овој сет од шорцеви и панталони има еластична половината со влечење за прилагодливо вклопување! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 пар шорцеви и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : вратоврска за влечење; Контрастни отпечатоци или цврст тон. Shallенски шорцеви и панталони спијат поставени од Ханес.

Карактеристики на предлогот