.

од Linea Pelle Double Circle Bult Belt, црно

од Linea Pelle Double Circle Bult Belt, црно

DEN 224.00

Залиха
Достапно за нарачка

Овој женски појас за токму со двојни кругови од LP | LP од Linea Pelle има 2 тркалезни токи на Голдтон кои создаваат иконски изглед на половината или преку пантолоните јамки. Ефект на светло жито врз каишот со зашиени рабови. Одлично завршна обработка за секоја облека за облекување. Материјал : Фаукс зрнеста кожа Боја : Црн хардвер : Сјајна златна ширина : 1 1/8 "LP | LP, дифузија линија на Linea Pelle, е дво-крајбрежна куќа за додатоци со седиште во Лос Анџелес и Newујорк што служи Модната индустрија за над 40 години. Ширина : 1 1/8 “. Затворање : Бака. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : Само место чисто. Земја на потекло : Увезен. Големини : . S : Приближно. Должина до затворање на средната дупка 31 ". М : приближно. Должина до затворање на средната дупка 34". L : приближно. Должина до затворање на средната дупка 37 ". XL : Приближно. Должина до затворање на средната дупка 39". XXL : приближно. Должина до затворање на средната дупка 42.5 “.

Карактеристики на предлогот