.

Канон, CNMGPR52BK, кертриџ GPR- тонер, секој

Канон, CNMGPR52BK, кертриџ GPR- тонер, секој

DEN 524.80

Залиха
Достапно за нарачка

Тонер кертриџ е дизајниран за употреба со Canon Imagerunner C1325 IF и C1335 IF. Конзистентните перформанси исполнуваат висококвалитетно производство. Касетата со лесен за инсталирање заштедува време и ја зајакнува продуктивноста. Шише со тонер GPR-52 дава приближно 16.500 страници. Канон GPR -52 Оригинален тонер кертриџ - Црна, 1 секоја (количина) компатибилен со Canon Imagerunner C1325if. Исто така работи и во Imager Unner C1335if. Сигурен квалитет. Лесна инсталација. Приносот е приближен.

Карактеристики на предлогот