.

Славни розови девојки со средно кревање манжетни со тексас, големини 7-16

Славни розови девојки со средно кревање манжетни со тексас, големини 7-16

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Славните розови девојки со средно кревање манжетни шорцеви се совршени кратки за девојчето во движење. Ова класично вклопување е направено во нашиот тексас за удобно истегнување за максимална удобност и скратеност! Летање на копчето. Среден пораст. 5 џеб. Канжетна манжетна. 4 инчен инсем.

Карактеристики на предлогот