.

Машки костуми редовно вклопуваат 3-парчиња карирани фустани за фустани за мажите блејзер елек панталони

Машки костуми редовно вклопуваат 3-парчиња карирани фустани за фустани за мажите блејзер елек панталони

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Информации за производот Оваа машка прозорец со проверка на прозорецот е сигурно да ги сврти главите за секоја пригода. Со стилски, класично вклопување и прицврстување на две копчиња, оваа јакна од костуми се карактеризира со лаптопи и проверен дизајн - и е одличен начин да додадете блиц на традиционален, шарен стил на вашата облека. Pебови за заварување на ткаенини на заднина вклучуваат : 1 елек, 1 палто и 1 материјал од панталони-65% полиестер и 35% вискоза. Јакната има нетрпеливи скут; џеб на градите; џебови од размавта; внатрешни џебови; странични отвори. Панталоните имаат коси џебови; џебови со копче за задно копче. Јакна и елек се наредени; Неизмеаните панталони се наредени на коленото. Комплетот вклучува 1 елек, 1 палто и 1 панталона.

Карактеристики на предлогот