.

Кадифена плетиран со големина на близнаци, конвертибилна фрлање перница и ќебе во 1, ќебе 60 80

Кадифена плетиран со големина на близнаци, конвертибилна фрлање перница и ќебе во 1, ќебе 60 80

DEN 359.84

Залиха
Достапно за нарачка

Супер мека кадифена со големина на близнаци со конвертибилна перница и ќебе се 2 во 1 со патент. Патентот може да се отвори и да се претвори во меко ќебе, што е лесно да се носи. Може да се користи како декоративно фрлање перница и ќебе, што е совршено за вашата дневна соба, канцеларија, автомобил и патување. Направено од полиестерски материјал од највисок степен за површината, нашите производи ви даваат повеќе меко и мазно чувство. Материјал : Направено од микрофибер од врвен степен, со видлив патент. Големина : Перница 16 x 16 инчи склопени и ќебето 60 x 80 инчи се одвиваа. Мултифункција : Фрли перница и ќебе 2 во 1.

Карактеристики на предлогот