.

- Женски Дуксери И Дуксери - Мама Мечка

- Женски Дуксери И Дуксери - Мама Мечка

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Тешка Мешавина. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Оваа мама мечка унисекс качулка џемпер е за мажи и за жени. Класично Вклопување. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Искинете ја етикетата. Ние носиме големини ДО 5 XL. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Супер лесен и флексибилен.

Карактеристики на предлогот