.

Акихол Женски Чизми И Чизми До Глужд Женски Чизми Модни Чизми Со Единствена Пета Чизми До Глужд Против Исечени Чизми Со Патент

Акихол Женски Чизми И Чизми До Глужд Женски Чизми Модни Чизми Со Единствена Пета Чизми До Глужд Против Исечени Чизми Со Патент

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Модни Жени Еднобојни Удобни Квадратни Потпетици Ремен За Тока Кратки Чизми Тркалезни Прсти Родени Жени Чизми И Чизмиопис : . Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : Вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Плоштад. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 2,5 см/0,98". Висина на платформата : 2,5 см/0,98". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Questares : чизмите имаат пета совршено ја балансира висината и модата на петицата, подобрувајќи го шармот и елеганцијата. €ДИЗАЈН} : уникатна комбинација на чорапи и чизми, меката, растеглива постава за чорапи дише и се суши за да ви биде удобно во текот на целиот ден. ●МАТЕРИЈАЛ● : Користете кожни / велур горните обвивки на нозете, еластичните странични панели и јазичињата за влечење назад лесно се ставаат и полетуваат, што ви овозможува удобно патување. ●НЕЛИЗГАЧКИ q : овие чизми за модни стапала имаат одлична поддршка и зафат, го намалуваат ударот го ублажуваат заморот на стапалата и нозете и ја одржуваат стабилноста на секој чекор. ®ПРИЛИКА : Нашите шик чизми на челзи се погодни за spring до пролет, правејќи ги луѓето да блеснат во слободно време, патување, свадба, Божиќ, шопинг, плажа, фустан и забава.

Карактеристики на предлогот