.

Дијанли Корсет Блузи За Жени Швајцарски Точки Печатење Туника Тркалезен Врат Краток Ракав Летни Маици Плажа Лабава Обична Империја Половината Течни Возбудливи Бл

Дијанли Корсет Блузи За Жени Швајцарски Точки Печатење Туника Тркалезен Врат Краток Ракав Летни Маици Плажа Лабава Обична Империја

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

бела блуза за жени/женски кошули со кратки ракави/блузи со сјај за/ жени/секси обични врвови со кратки ракави за жени/блузи за жени обични/fall пролет зима/исечени врвови со кратки ракави за жени/темносин фустан за жени/слатки врвови со кратки ракави за жени/женски маици со кратки ракави/женски врвови со туника со кратки ракави/летни кошули/женски врвови со туника со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави и блузи/летни врвови со кратки ракави за жени/обични врвови за жени/врвови со туника со кратки ракави.74 "Должина : 57см/22. : Х-Голема Биста : 88см/34. : Мала Биста : 73см/28. Големина : Л Големина.

Карактеристики на предлогот