.

Женски Печатени Капи Преклопливи Решетки За Ладење Конска Опашка Капа За Заштита Од Сонце Широка Дупка Шапка Мрежа Бејзбол Капи

Женски Печатени Капи Преклопливи Решетки За Ладење Конска Опашка Капа За Заштита Од Сонце Широка Дупка Шапка Мрежа Бејзбол Капи

DEN 156.64

Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестер. Пол : Жени И Мажи. Погоден за прилики : секојдневен, секојдневен. Повод : Секојдневен,Дневен,плажа,одмор,пешачење,активности на Отворено. Големина : 10см*45см. Содржина На Пакетот : . 1 Компјутер Преврти табела : . Големина : Една Големина Должина : 56-58см/22.05-22.83 "Висина : 10см/3.94" Подарокот за Вашето Бебе и Вашата Љубов. Првиот Избор За Модни Жени Е Добар Избор За Излегување. Совети За Перење : Нежно Миење Раце. Плетената Флексибилност Е Голема И Погодна За Секоја Големина. Изработен од Висококвалитетни Материјали, Издржлив е И Погоден за Секојдневно Носење.

Карактеристики на предлогот