.

Јубатуо Женски Блузи Женски Обични Маици За Вратоврска Летни Обични Маички Со Кратки Ракави Блузи За Жени

Јубатуо Женски Блузи Женски Обични Маици За Вратоврска Летни Обични Маички Со Кратки Ракави Блузи За Жени

DEN 335.84

Залиха
Достапно за нарачка

48" Должина : 68cm/26. Различни Прилики : оваа женска блуза е одлична опција за корпоративни настани, собири на пријатели, вечера со семејството, свадба на плажа на плажа, јога, работа или само секојдневна облека.

Карактеристики на предлогот