.

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1963 Година - Џип Ј-Предно Лежиште На Внатрешното Тркало

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1963 Година - Џип Ј-Предно Лежиште На Внатрешното Тркало

DEN 811.20

Залиха
Достапно за нарачка

1963-1965 Џип Ј-100 ПРЕДНО Внатрешно Тркало ЛЕЖИШТЕ ОДГОВАРА : 1963 - 1965 Ј - 100 - Л 1965 Ј-100 В8 5.3 Л Забележано Ролери Лежиште Конекларк Оски Години : 1963 1964 1965фитс Мотори : Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Карактеристики на предлогот