.

Pawz By Bearpaw Women's Amy Suede чизми

Pawz By Bearpaw Women's Amy Suede чизми

DEN 738.40

Залиха
Достапно за нарачка

Закори! Овие чизми на глуждот „Ејми велур“ од Pawz од Bearpaw се совршена мешавина на мода и функција. Со обложување на волна од волна за дополнителна мекост, прстите ќе останат тости топло во цел ден во овие трендовски чизми со ниско ниво. Разновидни и стилски за секоја облека, овие чизми се тотална победа за вашата колекција на ладно време. Материјал : Велушка кожа горниот; Етилен-винил ацетат надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стилот на лизгање за лесно вклучување и исклучување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; велур горниот; Поставена од волнена облога и стапало; стилизирани со детали за тока. Човечки чизми за женски Ејми од Павз од Беарпав.

Карактеристики на предлогот