.

ксиух фустани за жени фустан со еднобоен в-врат со кратки ракави боемски лабав мини здолниште фустан

ксиух фустани за жени фустан со еднобоен в-врат со кратки ракави боемски лабав мини здолниште фустан

DEN 574.08

Залиха
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 90см/35.43" РАКАВ : 14см/5.51" должина : 79см/31.10" . Големина : М Биста : 92см/36.22 "Ракав : 15см/5.91" Должина : 80см/31.50" . Големина : L Биста : 96cm/37.80" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 81cm/31.89" . Големина : XL Биста : 100cm/39.37 "Ракав : 17cm/6.69" Должина : 82cm/32.28" . Големина : XXL Биста : 104cm/40.94" ракав : 18cm/7.09 "Должина : 83cm/32.68" Женска Мода Секојдневен V-Вратот Краток Ракав Ремен Отворен Грб Секси Патент Фустан Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Шема : V-Вратот,Цврста Боја,Краток Ракав, Над Коленото. Боја : Темно Црна. Обичен фустан За Жени : женскиот фустан е погоден за сите сезони, идеален за секојдневна облека, домашна облека, носење сон, излегување, јога, одмор, плажа,забава,одмор, состаноци, кампување. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,.

Карактеристики на предлогот