.

Гвиеопда Жени Со Долги Ракави V Вратот Плете Отворен Преден Скокач Кардиган Џемпери Кревање Раменици Трикотажа

Гвиеопда Жени Со Долги Ракави V Вратот Плете Отворен Преден Скокач Кардиган Џемпери Кревање Раменици Трикотажа

DEN 479.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина Шема. Големина (см). St Length : t58tt Bust : t108. Мt Length : t59, 5tt Bust : t112. Lt Length : t61tt Bust : t118. Големина(инч). St Length : t22. 83 t Bust : t42. 52 . Mt Length : t23. 43 t Bust : t44. 09 . Lt Length : t24. 02 t Bust : t46. 46 . Спецификација. Име на предметот : жените плетени кардиган. Боја : беж,каки, црна. Големина : С, М, Л. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Ракав : долг ракав. Јака : отворен фронт. Содржина На Пакетот. 1pc x плете кардиган. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот плетен кардиган е изработен од врвен 95% полиестер, 5% спандекс материјал, мек и со добра еластичност, прави да се чувствувате удобно и изгледа шармантно. Карактеристики : отворениот плетен џемпер има долг ракав, отворен преден дел, 2 џебови, едноставна цврста боја никогаш надвор од мода. Прилики : Овие плетени врвови со долги ракави за жени се совршени за секојдневни, дневни, состаноци, улици, шопинг, канцеларија итн. Погоден за пролет или fall. Лесно За Совпаѓање : Нашиот џемпер од кардиган за жени има едноставен и класичен дизајн, можете да носите Маица или дуксер внатре и да ги спарите со пар хеланки, фармерки или секојдневни панталони за пристоен изглед. Пакет : 1пц х женски плетен кардиган. Погоден за повеќето жени носат, лабава одговара за максимална удобност, супер шик.

Карактеристики на предлогот