.

Викудати Цд Рекордс Облик Кујна Партија Бар Чаша Мат Пласман Силиконски Подлога Креативни је кујна

Викудати Цд Рекордс Облик Кујна Партија Бар Чаша Мат Пласман Силиконски Подлога Креативни је кујна

DEN 191.84

Залиха
Достапно за нарачка

Цд Записи Облик Кујна Партија Бар Чаша Мат Пласман Силиконски Подлога Креативен Жолт Опис : 100% сосема нов и висококвалитетенпрактична И издржлива Топлинска Изолација, која се користи за заштита на површината на вашата маса совршена за секојдневна употреба и како декорација на садови материјал : силика гелколор : Жолт Дијаметар : Прибл. 10см дебелина : Прибл. 0.3 Цпакет Вклучени : 1 х Чаша Мат Стакло. Шише. кујна Шише. Исклучителни и евтини кујнски производи, ние обезбедуваме бесплатни услуги за замена, Носете назад во вашиот дом. Сезонските домашни производи, неопходни за фестивали во втората половина од годината, носат погодни благослови за вашето семејство и пријатели.

Карактеристики на предлогот