.

Карирано Знаме Игра Во Собата, елита одделение дрво рамки, преклопни нозе

Карирано Знаме Игра Во Собата, елита одделение дрво рамки, преклопни нозе

DEN 4207.04

Залиха
Достапно за нарачка

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Аца Регулатива Големина. . Карирано знаме тематските наскар трки пченка одбор дизајн. Оваа ставка вклучува 2 дрвени рачно изработени регулаторни димензии и табли Со ПЧЕНКАРНИ дупки Сертифицирани СО АЦА со 8 најдобри соодветни кеси со пченка. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Севкупно : 4 "H x 24" W x 48 " D. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Вклучува 2 табли и 8 кеси. 2. Рачно изработени. 3. АЦА Сертифициран. 4. Елита одделение дрво рамки. 5. Елита одделение бреза иверица. 6. Тешка градба. 7. Преклопни нозе. 8. Произведено во САД. . ШТО Е ВКЛУЧЕНО? . 1. Торбичка За Носење : Не. . ТЕЖИНИ И ДИМЕНЗИИ . 1. Севкупно : 4 "H x 24" W x 48 " D. 2. Вкупна Тежина На Производот : 64 фунти. . СПЕЦИФИКАЦИИ . 1. : 4 "H x 24" W x 48 " D. 2. : 64 фунти. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. 10'X 12' Октогонален Двор Белведер-Беж, Екрани : Да, Вкупна Тежина На Производот : 89 фунти. 2. Faisal Нерѓосувачки Челик Дрво Гори Оган Јама, Вкупната Тежина На Производот : 39.7 фунти., Отпорен На Временски Услови. 3. Намбе 45 Парче 18/10 Комплет За Рамни Садови Од Нерѓосувачки Челик, Услуга за 8, Вкупна Тежина на Производот : 1,03 фунти. Услуга За : 8. 4. Комплет Садови од нерѓосувачки Челик со монистра од 45 Парчиња 18/10, Услуга за 8, Изработена од нерѓосувачки челик со супериорен квалитет 18,10, Вкупна Тежина на Производот : 3,5 фунти. 5. Густафсон Челик Дрво Гори Оган Јама, Оган Сад : 10 "H x 34" W x 34 " D, Вкупната Тежина На Производот : 36 фунти. Елита одделение дрвени рамки, преклопни нозе. Торбичка за носење : Не, Големина На Регулација НА АЦА. Тешка конструкција, Вкупна Тежина На Производот : 64 фунти. Елита одделение бреза иверица, Направени во САД. АЦА Сертифициран, : 64 фунти.

Карактеристики на предлогот