.

Дизајн Античкиот брод што го напушта пристаништето 'Наутичко и крајбрежно врамено платно wallидно уметности

Дизајн Античкиот брод што го напушта пристаништето 'Наутичко и крајбрежно врамено платно wallидно уметности

DEN 1119.84

Залиха
Достапно за нарачка

"Овој исклучителен антички брод што го остава пристаништето, враменото платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни печати за платно се отпечатоци се отпечатоци од платно од платно Печатено на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка за лебдечка дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Наутички и крајбрежен. Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Карактеристики на предлогот