.

Креативен 5g Декорација За Маникир Луксузен Лесен За Нанесување Кубен Цирконски Накит За Декорација На Ноктите За Нова Година

Креативен 5g Декорација За Маникир Луксузен Лесен За Нанесување Кубен Цирконски Накит За Декорација На Ноктите За Нова Година

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : луксузни и празнични бои и кинески елементи дизајните на изглед лесно ќе го привлечат вниманието на луѓето.Изработена од кубен цирконски материјал, декорацијата на ноктите е издржлива за употреба. Стил 4 : 1,2 см х 0,9 см/0,47 "х 0,35" (Прибл. Неспорно е дека е лесен за употреба, бидејќи производот е со усвојување на минималистичка карактеристика. Метод на употреба : Исчистете ја површината на ноктите, нанесете лак и ставете украси на ноктите.

Карактеристики на предлогот