.

Соодветни Семејни Костими За Капење Женска Голема Големина, Беспрекорна, Удобна Долна Облека Што Дише, Дневен Градник

Соодветни Семејни Костими За Капење Женска Голема Големина, Беспрекорна, Удобна Долна Облека Што Дише, Дневен Градник

DEN 271.04

Залиха
Достапно за нарачка

Женска Долна Облека Со Голема Големина, Беспрекорна, Удобна, Дише, Дневни Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките.Сезона : четири сезонски пол : Женска Пригода : мода, секојдневно материјал : Најлонкако да се мие : Облеката За миење Раце е направена според фигурата На Азиец.Ако вашата фигура е пополна, можете да размислите да земете поголема големинашто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека ЈАНХАЈГОНГ Соодветни Семејни Костими За Капење Женски Големи, Беспрекорни, Удобни, Долна Облека Што Дише, Дневен Градник. Големина : 38 Горна Биста : 75-95см/29,53-37,40" Долна Биста : 70-88см/27,56-34,65" Тежина (кг) : 47,5-55. Големина : 40 Горна Биста : 85-105см/33,46-41,34 "Долна Биста : 80-93см/31,50-36,61" Тежина (кг) : 55-60. Големина : 42 Горна Биста : 90-110см/35,43-43,31 "Долна Биста : 80-98см/31,50-38,58" Тежина (кг) : 60-67, 5. Големина : 44 Горна Биста : 95-115см/37,40-45,28" Долна Биста : 85-103см/33,46-40,55" Тежина (кг) : 65-72, 5. Големина : 46 Горна Биста : 100-120см/39,37-47,24 "Долна Биста : 90-108см/35,43-42,52" Тежина (кг) : 72,5-82,5. Големина : 48 Горна Биста : 105-125см/41,34-49,21 "Долна Биста : 95-113см/37,40-44,49" Тежина (кг) : 82,5-90. Големина : 50 Горна Биста : 110-130см/43,31-51,18 "Долна Биста : 100-118см/39,37-46,46" Тежина (кг) : 92,5-100.

Карактеристики на предлогот