.

Резервен Капак На Гумата Компас Срце Океан Бранови На Плажа Капаци На Тркала Погодни за ДОДАТОЦИ За ТЕРЕНЦИ Приколка Access Додатоци И Многу Возила

Резервен Капак На Гумата Компас Срце Океан Бранови На Плажа Капаци На Тркала Погодни за ДОДАТОЦИ За ТЕРЕНЦИ Приколка Access

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Тема : Универзално Вклопување Резервен Капак За Гуми Компас Срце Океан Бранови На Плажа Капаци На Тркала Погодни за ДОДАТОЦИ За ТЕРЕНЦИ Приколка Додатоци ЗА Р В И Многу Возила Проверете ја големината на страничниот ѕид на вашата гума (пр. 255/75Р17=32 инчи) и зачувајте ја маката за размена. Заеднички големини се : 245/75р17( 32"), 255/70р17( 32"), 245/75р16 (31"), 225/75р16( 29"), 30х9, 5(30") 215/75р15( 28"), 225/75р15(28"). МАРКА : Американските Неограничени Капаци за Гуми се Конструирани од Тешка Винилна Ткаенина Со Висок Степен, овој издржлив капак за гуми отпорен на УВ е дизајниран да трае. Ова се стандардните навлаки за гуми за дилери кои се продаваат на многу дилери на национално ниво. МАРКА : Американските Неограничени Капаци за Гуми се Конструирани од Тешка Винилна Ткаенина Со Висок Степен, овој издржлив капак за гуми отпорен на УВ е дизајниран да трае. Ова се стандардните навлаки за гуми за дилери кои се продаваат на многу дилери на национално ниво. Проверете ја големината на страничниот ѕид на вашата гума (на пр. 255/75Р17=32 инчи) и зачувајте ја маката за размена. Заеднички големини се : 245/75р17( 32"), 255/70р17 (32"), 245/75р16 (31"), 225/75р16 (29"), 30х9, 5 (30") 215/75р15 (28"), 225/75р15 (28"). РЕЗЕРВНА КАМЕРА? Ако имате резервна камера, ќе ви треба капакот НА ГУМАТА JL со исечокот на дупката на камерата. Навлаките за гуми прават одличен додаток за себе или одличен подарок за денот на татковците подароци за тато, Денот на Мајките подароци за мама, Роденденски Подароци и слично.

Карактеристики на предлогот