.

Корпи За Складирање Памучни Јажиња, Ткаени Корпи Канти За Ткаенини Корпи За Играчки За Мачки Полици Кошница За Расадник За Спална Соба Во Бања

Корпи За Складирање Памучни Јажиња, Ткаени Корпи Канти За Ткаенини Корпи За Играчки За Мачки Полици Кошница За Расадник За Спална

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Употребата на корпи за складирање може да складира клучеви, закуски, козметика итн., употреба на повеќе сцени, домашни мали остатоци, може да заштеди простор за складирање, така што домот е поуреден.Материјал : памучна нишка;Големина : мала големина на корпа за складирање : 23 * 13 * 7см, големина на пакување : 23 * 13 * 3см;големина на корпа За средно складирање : 26 *16 *8см, големина на пакување : 26*16*4см;голема големина на корпа за складирање : 30 *17 *9см, големина на пакување : 30 *17*5см; пакување ПАКУВАЊЕ СО ЕДНО парче ОПП торба. Употребата на корпи за складирање може да складира клучеви, закуски, козметика итн.

Карактеристики на предлогот